Мульчери для екскаваторів JCB

Шукаєте мульчер до JCB або подібний легкий екскаватор? Тоді ця стаття для вас!

У світі дорожньо-будівельної техніки мабуть найпопулярнішими екскаваторами є екскаватори-навантажувачі торгової марки JCB. А якщо говорити про використання даної техніки в щільних міських забудовах, то такі моделі JCB як 3CX і 4CX просто незамінні. Ці моделі настільки універсальні, наскільки можна собі уявити. Вони копають, рівняють, піднімають, розвантажують, штовхають, тягнуть і чистять.

Звичайно, є багато схожих виробників. Наприклад, Sanko Makina MST M542, Rhinoceros-Xiniu XNWZ51180-4L, SAM 388, TARSUS ElAZ 880, TARSUS ElAZ 883, LiuGong CLG 777А, Komatsu WB 93R-5, Cat 432 E, SDHW HB680, WZ30-25. Але все ж вони поступаються техніці від британської компанії JCB за цілою низкою характеристик.

Заміна ковша на мульчер? Чудова ідея!

Однак, є те, що об’єднує всі екскаватори. При заміні ковша на мульчер, вони стають незамінним інструментом для видалення рослинності в важкодоступних місцях. Трактор або звичайний навантажувач з мульчером в цих місцях вже не конкурують з екскаватором. Саме завдяки стрілі екскаватора, ми отримуємо для мульчера повну свободу переміщення в просторі. Можна з легкістю видалити рослинність з узбіччя дороги, обходячи стовпи і знаки. Так само як і почистити схили, канали, береги річок і гілки дерев.

Наша пропозиція

Правильно підібраний мульчер при правильному обслуговуванні буде надійно і безвідмовно працювати довгі роки. Тому перед покупкою обов’язково проконсультуйтеся з нашим фахівцем. Ми допоможемо правильно підібрати мульчер до JCB.

Для екскаваторів-навантажувачів вагою від 5 до 12 тонн компанія PICURSA спеціально розробила лінійку моделей TM MIXTA з шириною ротора від 600 до 1800 мм. Мульчер оснащений обертовими молотками, які здатні перебити в дрібну тріску гілки і стовбури в діаметрі до 80 мм.

Вас також може зацікавити

Call Now Button