Мульчери до тракторів МТЗ

Шукаєте мульчер до МТЗ? Тоді ця стаття для вас!

Особливості тракторів МТЗ популярних серій

Не секрет, що в Україні більше 40% проданих тракторів – виробництва Мінського тракторного заводу. Вони відрізняються простотою конструкції, універсальністю, ремонтопридатністю, надійністю і ціновою доступністю. Одними з найпопулярніших моделей є МТЗ 82, МТЗ 1221 і МТЗ 892. Незаперечна перевага таких тракторів – величезний вибір навісного обладнання, яке вирішує практично всі можливі завдання. І головним питанням власника такого трактора буде правильно підібрати пристрій для агрегатування. У нашому випадку мова йде про мульчери до тракторів потужністю від 80 до 120 кінських сил (далі к.с.). Адже неправильно підібраний мульчер (мульчувач) може стати причиною виходу з ладу трактора.

Які мульчери підійдуть на МТЗ?

Як говорилося раніше, універсальних мульчеріи не буває. І при виборі потрібно чітко розуміти завдання, які він повинен вирішувати. Для тракторів потужністю до 200 к.с. ми не рекомендуємо використовувати мульчери із заглибленням (ротоватори). Потужності такого трактора не вистачить для якісного подрібнення кореневої системи і пнів, а тим більше дерев. Завдяки багаторічному досвіду використання мульчерів на території України, ми можемо рекомендувати кілька моделей для тракторів середньої потужності. Це лісові мульчери від компанії PICURSA. З рухомими молотками – для тракторів 60-140 к.с. – модель ROTOR 350. І з фіксованими молотками – для тракторів потужністю 100-200 к.с. – модель BOXING. Ці моделі відмінно агрегатуються з перерахованими марками МТЗ і створюють ідеальний баланс потужності та продуктивності. Ці мульчери призначені для поверхневого видалення небажаної рослинності і дерев діаметром від 150 до 250 мм (залежить від моделі). Їх особливістю є спіральне розташування молотків на роторі і гідравлічно керовані протиріжучі пластини. В результаті їх роботи на виході буде дрібна тріска.

Пид час вибору мульчеру для вашого трактора МТЗ не забудьте проконсультуватися з фахівцем. Ми допоможемо правильно підібрати мульчер до МТЗ.

Вас також може зацікавити

Call Now Button