Фреза до трактора

На ринку аграрної техніки досить часто зустрічається зацікавленість в агрегатах, які швидко та ефективно виконують свою роботу. Здавалося, що в цьому дивовижного? Всі ми бажаємо покращувати своє життя, знаходити швидке, просте та екологічне рішення там, де здавалося потрібно місяці кропіткої роботи.

Фреза до трактора

Фреза до трактора

Пропонуємо познайомитися з технікою, результат роботи якої відповідає всім вище прописаним очікуванням. Мова піде про фрезу (її друга назва «ротоватор»).

Сільськогосподарська фреза до трактора PICURSA HAMMER-S – розроблена виключно для подрібнення «зафіксованої» деревини – пнів та кореневої системи дерев та кущів шляхом поглиблення її зубців у ґрунт на глибину до 40 см.

На основі нашого десятирічного досвіду ми рекомендуємо попередньо обробити ділянку лісовим мульчером. Він подрібнює великі дерева та густі чагарники, а результатом його роботи буде тонкий шар мульчі на поверхні.

Якщо все зробити правильно, то результатом роботи фрези – пухка земля, яка буде насичена киснем та збагачена органічною масою мульчі. Аграрій одразу отримує ділянку землі, готову до посіву сільськогосподарських культур.

Фреза до трактора №2

Міфи про універсальну фрезу

Відразу хочемо застерегти від існуючого міфу «універсальна фреза». Деякі виробники стверджують, що одна одиниця техніки може зробити роботу поверхневого мульчера та глибинного.

Але мало хто каже, що універсальна фреза вимагає додаткових зусиль зі збирання рослинних решток. І тут йдеться про фрезу будь-якого бренду. Щоб не бути голосовими, перейдемо до фактів.

Швидкість обертання фрези становить 300-500 об/хв, тоді як у лісового мульчера вона сягає 1500-2000 об/хв. Низька швидкість оборотів ґрунтофрези обмежує подрібнення пнів і коренів, при цьому гілки тільки ламаються і частково засипатимуться землею. Також тракторна фреза, для зменшення опору ґрунту, має довгі молотки та тонкий вал, а лісовий мульчувач до трактора – навпаки.

Саме тому ми наполягаємо, що при виборі техніки спочатку необхідно визначитися – під які завдання ви її берете. Грунтообробна фреза справді неймовірний помічник, який може використовуватися не лише в аграрному секторі, а й у лісовому.

Фреза до трактора №3

Наприклад, вузька ґрунтофреза PICURSA HAMMER-T має ширину ротора 53-83 см і допомагає при висадці саджанців дерев, робить протипожежні рови, корчує пні в глибині лісу. Така техніка працює у лісовому господарстві України.
Бажаєте підібрати техніку під свої завдання? Звертайтеся до нас зручним для вас способом. Ви переконаєтеся, ми знаємо про корчування ВСЕ!

 

Call Now Button