Чи можливе корчування полів взимку?

Дехто вважає, що польові роботи в зимовий час або з початком морозів припиняються. Ви здивуєтеся, але це не зовсім так, – з появою мульчерів цей стереотип зруйновано. Корчування взимку – звичайна практика в наші дні.

Багато господарств вже придбали і успішно використовують лісові подрібнювачі саме в зимовий час. Вони застосовуються для освоєння нових територій і введення в експлуатацію занедбаних садів і полів. Мульчер – універсальний механізм, що працює в режимі 24/7. Його функціональність обмежується лише тільки прохідністю головного пристрою (трактора, екскаватора або навантажувача).

Переваги корчування по морозу

Корчування в мороз має ряд переваг:

По-перше, витрата пального безпосередньо залежить від вологості ґрунту. Тобто витрата палива в зимовий час буде нижчою, ніж восени або навесні, через меншу вологість ґрунту.

По-друге, вирішується питання із зайнятістю механізаторів в період простою техніки.

По-третє, корчування – трудомісткий процес для трактора. У літню пору техніка страждає від перегріву, чого не буває взимку.

Наша пропозиція

Також не варто забувати, що основні виробники мульчерів – це компанії з Італії та Іспанії, країн з теплим кліматом. Зазвичай вони мало враховують сезонні коливання температури в нашій країні, що надалі може привезти до поломок техніки. Тому під час вибору мульчувача для роботи в зимовий час краще зупинитися на перевірених постачальниках, чия техніка вже була випробувана в Україні при роботі в зимових умовах.

Ми поставляємо на ринок моделі лісних мульчерів з розширеним температурним діапазоном, а також пропонуємо послуги корчування полів в холодну пору року. Корчування взимку – для нас не проблема, звертайтеся!

Вас також може зацікавити

Call Now Button