Розчищення трас ліній електропередач (ЛЕП)

Розчищення ЛЕП – важлива і відповідальна задача. Ні для кого не секрет, що охоронна зона під лініями електропередач є місцем підвищеної небезпеки. Небажана рослинність під ЛЕП є джерелом пожежної небезпеки. Гілки дерев можуть пошкодити опори стовпів і електричні дроти. Ця територія потребує постійного догляду і розчищення, так як в разі нештатних ситуацій техніка і робочий персонал повинні безперешкодно потрапити до місця аварії. Згідно прийнятих норм, небажана рослинність підлягає обов’язковому видаленню.

Як розчищали ЛЕП раніше?

На жаль, навіть у наш час деякі компанії намагаються боротися з небажаною рослинністю “дідівськими” методами: сокирами, пилками або саморобними пристроями. Таке розчищення неефективне і травмонебезпечне. Навіть використання спецтехніки, наприклад, екскаватору або бульдозеру, створює багато проблем після обробки ділянки. Залишаються великі ями, багато вирізаної порослі, яку потрібно вивозити або утилізувати на місці. Також доводиться задіяти багато робочої сили.

Сучасні методи розчищення трас ЛЕП

Проте прогрес не стоїть на місці. У теперешній час куди вигідніше застосувати єдину одиницю техніки для розчищення ЛЕП, – мульчер. Цей агрегат кріпиться на навіску трактора і управляється одним механізатором. Обробляє від 2 Га за зміну, перемелює в мульчу стовбури дерев діаметром до 40 см. В результаті залишається рівномірний шар тріски, який перешкоджає росту бур’янів. У разі вологої погоди шар мульчі дає можливість проїхати сервісному автомобілю до місця роботи.

Розчищення мульчером є найефективнішим засобом видалення рослинності на трасах ЛЕП. Завдяки суцільний обробці території, час між такими розчищення збільшується.

Наша пропозиція

Наша компанія надає послуги з розчищення ЛЕП мульчером FIGHTER 2600 від компанії PICURSA. Вартість таких робіт розраховується в кожному випадку індивідуально, так як залежить від кількості рослинності, її типу (дерева, кущі, хмиз), обсягу території та інших факторів. Звертайтеся до нас за тел. +38 067 410 78 88, наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання. Можете також просто написати в чат на сайті.

Вас також може зацікавити

Call Now Button